Vampire: The Masquerade – Swansong náhled

Vampire: The Masquerade – Swansong je odložen

30. 11. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Poslední dobou se mi zdá, že jsem poslem špatných zpráv. Snad každý třetí článek, který píšu, tak je o odložení nějakého již dlouho očekávaného titulu. Někdo holt tu špinavou práci dělat musí. K odloženým hrám se přidává Vampire: The Masquerade – Swansong, oznámila to studia Big Bad Wolf Studios, Nacon a Cyanide Studios. Titul měl původně vyjít v roce 2021, nicméně v létě tohoto roku studia oznámila, že se hry dočkáme až v únoru roku 2022. To byla již první rána pro nedočkavé hráče a teď přichází další, a to v podobě dalšího odložení. Nové datum vydání by mělo snad být 19. května 2022.Vampire: The Masquerade – Swansong byl poprvé odhalen světu na konci roku 2019. Vývojáři hráčům slibují unikátní RPG zážitek ve světě politických intrik a záhad.

Na Twitteru na oficiálním účtu hry bylo vydáno toto oznámení: „Naším záměrem je vytvořit herní svět, který vás pohltí a bude po vás vyžadovat dělat obtížná rozhodnutí a následné žití s následky. Vampire: The Masquerade – Swansong obsahuje spoustu postav, rozhodnutí, dialogů, příležitostí se rozhodnout, jak příběh hrát, a naším hlavním zaměřením je kvalita. S ohledem na tohle vše jsme učinili těžké rozhodnutí, a to odložení vydání na květen 2022.“ 

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.