Shotgun King

Shotgun King bere šachy a dává jim pořádné kulky

11. 5. 2022
Zdroj náhledu: PUNKCAKE Délicieux

Šachy jsou hra gentlemanů, jejíž pravidla jsou sice jednoduchá, ale když se sejdete se zkušeným protivníkem, cítíte se jak prvňák ve vybíjené proti deváťákům. Shotgun King tohle všechno změní. Co když jste král a všechny vaše jednotky, od věží po pěšáky, už nejsou na šachovnici? Je na čase vzít brokovnici, zraněnou pýchu a vydat se pobít všechny ty zlé bílé figurky. Přece jen, co zmůže pěšák proti brokovnici?

V každém tahu můžete buď pohnout králem, nebo střílet na nepřátelské figurky. Poté se můžete znovu pohnout a tím nabít brokovnici. Cílem vás jakožto krále je jediná věc, nesmíte si nechat dát mat. Po každé hře postoupíte do další úrovně, vyberete si vylepšení pro sebe a jedno i pro nepřítele, a je na čase vyhrát další zápas.

Vybírejte ale moudře, protože některá z výhod, které dáte vašemu soupeři, vás může stát vítězství. Jedna hra má údajně trvat kolem 20 minut. Zároveň Shotgun King obsahuje pět různých obtížností a překvapivě i nekonečný režim.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.