The Legend of Dragoon

Shuhei Yoshida ze Sony retweetoval příspěvek ohledně The Legend of Dragoon

10. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

V posledních letech začínají hráči vzpomínat na svá dobrodružství z minulosti stále častěji. Je to tím, že se vydávají méně kvalitní hry? Na tuto otázku jsem se rozhodl vám neodpovědět. Nicméně The Legend of Dragoon z roku 1999, kdy vyšla ještě na PlayStation 1 a vy jste si mohli užít skoro 48 hodin pekelného hraní, stále hráčům zůstává v hlavě.

Nyní zdánlivě z ničeho nic sdílel Shuhei Yoshida ze Sony tweet od jednoho z tvůrců hudby do hry, Dennise Martina, z roku 2019. Ten směřoval k týmu, se kterým Martin pracoval a vysvětloval v něm, že si práci na hře hrozně užil. O tři roky později Yoshida tweet retweetnul a rozvířil tak vody o možném remaku, který by právě Sony a Bluepoint Games mohlo udělat.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.