Final Fantasy XIV Endwalker – Sia

Sia nazpívala píseň k Final Fantasy XIV: Endwalker

6. 12. 2021
Zdroj náhledu: Square Enix

Velké rozšíření pro Final Fantasy XIV s názvem Endwalker provázely menší problémy, kvůli kterým bylo nakonec datum vydání posunuto z 23. listopadu na 7. prosince. Dvoutýdenní odsun nakonec není nic hrozného a fanoušci se nového obsahu dočkají už zítra. Aby vám to čekání šlo o trochu lépe, Square Enix si pro nás přichystal menší překvapení. Známá zpěvačka Sia ve spolupráci s touto společností nazpívala rytmickou píseň „Fly Me to The Moon“. Pokud se vám skladba líbí, najdete ji na různých hudebních platformách, od Spotify přes iTunes až po Amazon Music a další. Sia je australská zpěvačka pyšnící se tím, že byla devětkrát nominována na cenu Grammy.

Zdroj: Square Enix

Připomeňme si, že toto akční MMORPG v červnu slavilo obrovský úspěch, kdy stanovilo nový rekord v počtu nejvíce aktivních hráčů během 24 hodin. V jeden den hru navštívilo až 47 542 hráčů, což je neskutečné číslo. Rozšíření Endwalker vychází zítra, takže můžeme jen čekat, kolik hráčů do hry zavítá tentokrát.

V pořadí již čtvrté rozšíření přinese dvě unikátní role, novou rasu, navýšení maximální úrovně na devadesátý level, dvě nová města a oblasti, vybavení, dungeony, odměny a mnoho dalšího. Více se o DLC Endwalker dozvíte na oficiálních stránkách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.