Slime Rancher 2 – chytání slimů pokračuje

Slime Rancher 2 blíže představuje svůj svět

16. 6. 2022
Zdroj náhledu: Monomi Park

Na úterní Xbox & Bethesda Showcase se po delší době konečně ukázal také mnou dlouho očekávaný Slime Rancher 2. Sice jsme se prozatím nedočkali přesného data vydání, ale v novém traileru se blíže představil rozlehlý herní svět Rainbow Island, který bude hlavním dějiště dalšího dobrodružství Beatrix. Pokračování se ponese ve velice podobném duchu jako první díl, ale přinese hned několik novinek. Tou na první pohled asi nejvíce viditelnou jsou nové typy slizáčků, mezi kterými najdete například vodní či králičí potvůrky. Ty si opět budete moct šlechtit, chovat a křížit mezi sebou na své „farmičce“, která se tentokrát zpod širého nebe přesune do obrovského skleníku. Přibydou taktéž nové typy plodin, kterými budete své slizáky v ohradách krmit a starat se tak o jejich spokojenost.

Dle vzoru předešlého dílu bude dán velký důraz na objevování. Přece jen se ocitnete ve zcela novém neprobádaném prostředí, jehož zákoutí a jeskyně budou ukrývat další lokace s netušenými poklady a cennými materiály. Ano, tentokrát se vrhneme také na těžbu různých surovin. Slime Rancher 2 k nám dorazí koncem tohoto roku a majitelé Xbox Game Passu si titul budou moct zahrát hned v den jeho vydání.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.