Soulstice – sek

Ochraňte lidstvo ve hře Soulstice

15. 6. 2022
Zdroj náhledu: Reply Game Studios

Dříve mírumilovné království sužují mocné a nelítostné bytosti známé jako „přízraky“, které na svět přichází z druhé strany Závoje s úmyslem zahubit vše živé. Přízraky mají tu schopnost, že mohou ovládnout těla svých obětí a proměnit je v děsivá monstra. Jedinou nadějí na spásu jsou takzvané chiméry, bojovníci zrození ze spojení dvou duší… a zde přicházíte na scénu vy jakožto sestry Briar a Lute. Hra Soulstice je pastvou pro oči všem milovníkům svižně akčních mlátiček, která stojí za vaši pozornost.

Soulstice využívá rozmanitý bojový systém postavený na duálních schopnostech obou sester. Budete je totiž ovládat obě najednou, kdy vám každá z nich nabídne jiné možnosti boje. Briar a Lute se znovuzrodily jako chiméra pro to, aby ochránily bezmocné lidstvo. Briar tak získala nadlidskou odolnost a sílu, zatímco Lute je díky spirituální formě schopna sesílat mocná kouzla. Jejich schopnosti samozřejmě budete různě kombinovat až k nejvyšší dosažitelné transformaci, která vám umožní využít plný potenciál síly. V chaosem zmítaném městě vás bude čekat plno rébusů a skrytých chodeb společně s tajemným příběhem.

Titul vyjde už 20. září 2022 pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na oficiálních stránkách vývojářů se můžete registrovat k předběžnému přístupu demoverze dostupné tento srpen.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.