Slime Rancher 2 má u hráčů velký úspěch

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Monomi Park

Je to ani ne týden, co dlouho očekávaný Slime Rancher 2 spustil předběžný přístup a už během prvních hodin vedl k velkému prodejnímu úspěchu. Ředitel studia Momomi Park, Nick Popovich, se na svém účtu na Twitteru svěřil s obrovským nadšením a děkoval komunitě za tak vřelé přijetí hry. Píše: „Měl jsem v hlavě sen, že bychom mohli prodat 100 000 kopií Slime Rancher 2 během prvních 24 hodin, kdyby se hvězdy sladily. Zvládli jsme to za méně než 6 hodin.“

Nyní se Slime Rancher 2 na Steamu těší extrémně kladným hodnocením, která titulu udělilo více než šest milionů hráčů. Na nezávislý projekt, ještě navíc v předběžném přístupu, je to ohromující výkon, což dokazuje nejen početnost komunity, ale také oblíbenost tohoto univerza. Slime Rancher 2 oficiálně překonal předchozí rekord studia a stačilo mu k tomu pouze pár hodin. Druhý díl zavede hlavní hrdinku Beatrix do zcela nového prostředí, kde bude moct pěstovat nové plodiny, chovat nové druhy slimů, objevovat nová zákoutí a tajemství a v neposlední řadě budovat svou farmu v nádherné zimní zahradě.

Pokud jste Rainbow Island ještě nestihli prozkoumat, na nic nečekejte! Slime Rancher 2 je nyní dostupný na PC a Xbox Series X/S. Je také k dispozici skrze Xbox Game Pass.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn