The Callisto Protocol – odhodil nás

The Callisto Protocol nám 29. září „něco“ odhalí

26. 9. 2022
Zdroj náhledu: Striking Distance Studios

Na základě telefonního čísla ukrytého v novém traileru pro The Callisto Protocol bylo odhaleno, že by se příští týden mohlo něco stát.

Uživatele Twitteru Shinobi602 – manažera značky v herním průmyslu – zaujala nejnovější upoutávka na sci-fi horor natolik, že poslal textovou zprávu na číslo uvedené v aktuálním traileru.Po odeslání textové zprávy na toto číslo obdržel Shinobi záhadnou videoodpověď. Tajemný trailer se třpytí slovy jako „tajemství, odpovědi, ARCAS, lži“ a končí datem: 29. září.

Co to znamená? Těžko říct. Je jasné, že se o The Callisto Protocol dozvíme více. Musím ale uznat, že je to docela dobrý trik, jak udržet pozornost fanoušků a zároveň jim vnutit nějaké teorie. Co nám mohou vývojáři v tuto chvíli říci? Příběh hry už byl nastíněn a představeni byli i nepřátelé: zabijáčtí robotislepé příšery a nakonec mutanti, kteří mutují přímo před vámi. Rovněž nám je známo, kdy bude vydán, takže je těžké říci, co by to mohlo být.

Někteří si myslí, že by to mohla být demoverze, ale s tím moc nesouhlasím. Jiní se domnívají, že vytvořili speciální stránku, jakou měl Doom nebo Mass Effect, kde jste za určité úkoly dostávali body, které jste pak mohli vyměnit za exkluzivní obsah do hry. Podle mě je pravděpodobnější, že nám vývojáři ukáží příběh týkající se Měsíce a vězeňského zařízení, kde se titul odehrává. Případně odhalí více o minulosti našeho hrdiny. Na odpověď si budeme muset počkat do 29. září.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.