Sickway vr - Cover

Slováci v Sickway otestují náš strach z výšek

14. 5. 2024
Zdroj náhledu: Alien Studio

Sickway bude nejnovější VR počin od slovenských vývojářů Alien Studio. Ti už na svém kontě jednu hru mají – VR hororovku Deadness. I oznámený Sickway, který by měl vyjít tenhle rok, si pohraje s naším strachem, ale trochu jinak. Z teaseru je nám na první pohled jasné, na co se naši sousedé zaměřili: Na strach z výšek. 

Náplň hry je prostá. Ocitáme se se segwayem na špičkách mrakodrapů – nebo aspoň na jejich střechách, několik set metrů nad zemí. V tomhle případě nedoporučuji koukat dolů, uvidíte pod sebou nekonečnou městskou propast zakončenou rušnou ulicí. Aby to ale byla o něco větší výzva a pro některé i zábava, máme k dispozici různé aktivity. Nevím jak vy, ale já tedy ještě stovky metrů nad zemí z kuše nestřílela. A pokud máte talent na malování, můžete sprayovat graffiti. Zabavíte se i se svými kamarády, na střechách naleznete závody a jiné aktivity, kde se můžete předhánět s ostatními hráči. Kreativitu můžete rozvíjet i jinak, například vytvářením vlastních map, ať také potrápíte žaludek jiných pařmenů. 

Nevím jak vy, ale já se rozhodně těším, až se o této novince dozvíme něco více.


Článek pro Gaming Professors napsala Vanessa Burdychová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.