Catie in MeowmeowLand – kočičí bus

Slovenská adventura Catie in MeowmeowLand dorazí v květnu

20. 2. 2022
Zdroj náhledu: ARTillery

Catie in MeowmeowLand je několikaletým projektem slovenského studia ARTillery a konečně dostává datum vydání. To je stanoveno na 30. března 2022 pro PC i konzole. Tato humorem čišící point-and-click adventura už na první pohled jasně vysílá signály, že velkým zdrojem její inspirace byla jistě povídka Alenka v říši divů. Hlavní postava Catie totiž jednoho dne začne sledovat bílou kočku a záhy se propadne do fantaskního světa koček zvaného MeowmeowLand. Vaším úkolem bude pomoct Catie, aby se bezpečně dostala domů.

Zdroj: ARTillery

Tato říše je poměrně bláznivá a pro důkaz nemusíte chodit daleko. Čekají vás logické hádanky, více než dvacet čtyři ručně kreslených scenérií, více než sto legračních postav (mezi kterými najdete i kočičí autobus) či rozhovory pomocí komiksových bublin se směšnými pazvuky. Celý vizuál se nese v surrealistickém duchu, a tak o bizarní situace jistě nouze nebude. Catie in MeowmeowLand se má dát dohrát za cca dvě hodinky.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.