Baet Saber – úvodka

Beat Saber láká na nové bloky

6. 2. 2022
Zdroj náhledu: Beat Games

Beat Saber si stále drží přední pozice mezi těmi nejlepšími hrami na virtuální realitu. Jeho autoři, české studio Beat Games, se o hru pečlivě starají nejrůznějšími aktualizacemi, které do ní přidávají další a další hudební skladby. S rozšiřujícím se repertoárem písní se zvětšuje také fanouškovská základna, a proto je potřeba přicházet s novinkami, které by hráče udržely stále ve střehu.

Sekání barevných kostek do rytmu zvolené hudby je velice návyková kratochvíle, ale dříve či později musí nastat okamžik, kdy hráči začnou lačnit po závanu čerstvého vzduchu. V Beat Games si toto dobře uvědomují, a tak představují teaser na zcela nové bloky. Ty na sobě nejenže mají určený směr, jakým je musíte rozseknout, ale skládají se z několika menších částí, aby vás přiměly váš švih prodloužit. Jde sice o ne tolik výraznou novinku, ale jistě plní svůj účel a vnáší do hry zase něco trochu jiného. Aktualizace by měla přijít v nejbližších dnech.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.