RandoMine – Fčela!

Slovenští vývojáři představili hru RandoMine

8. 10. 2022
Zdroj náhledu: Bitmap Galaxy

Nově představený projekt RandoMine od slovenských vývojářů z malého bratislavského studia Bitmap Galaxy pojednává o tom, že i hrdinové mohou občas udělat chybu, což se zrovinka podaří čtyřem rádoby polobohům. Ti při veselých radovánkách v Nebeské krčmě čirou náhodou způsobí její naprosté zničení a na krku jim tak bude viset obrovský dluh. Aby z toho naši hrdinové nakonec vyvázli s čistým štítem, budou muset sehnat nemalý finanční obnos, a ten naleznou v jeskyních plných vzácných drahokamů, ale také děsivých příšer a pastí.

Hráč si může vybrat jednu ze čtyř postav, z nichž každá bude disponovat speciálními schopnostmi a unikátními vlastnostmi. Prokopejte se tunely a šachtami až k samotným žílám, ke zdroji bohatství, abyste nakonec mohli Nebeskou krčmu opravit a získali zpět svou čest polobohů. Vylepšování nástrojů nejen na těžbu, ale také na boj zvýší vaše šance, že natrefíte na starobylé artefakty nebo třeba vyřešíte nejednu logickou hádanku. Titul RandoMine by měl vyjít v prvním čtvrtletí příštího roku.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.