Dreadhunter – cíl zaměřen!

Dreadhunter je další chystanou českou hrou

7. 10. 2022
Zdroj náhledu: Trickster Arts

Český herní průmysl, jak hlásí výsledky nejnovější studie, zaznamenal v posledním roce rekordní tržby. To má samozřejmě za následek vznik většího počtu vývojářských týmů, a právě jeden takový, Trickster Arts, představuje svou chystanou hru Dreadhunter. Pražští autoři svůj projekt označují jako akční a rychlou RPG střílečku se stále měnícím se soubojovým systémem a pokročilou znovuhratelností díky pokaždé jinak generovanému prostředí a přizpůsobitelné obtížnosti.

Staňte se nezastavitelným sci-fi lovcem běsů a probijte se hordami agresivních příšer, které netouží po ničem jiném než po vašem sprovození z povrchu vesmírného. Ve svém high-tech mechanickém obleku rozdrťte všechno a všechny, co se vám postaví do cesty, buďte neustále v pohybu, střídejte boj na blízko a na dálku, sbírejte odměny, zakuste ničivou sílu zbraní a vylepšujte své vybavení. Dreadhunter vám pokaždé nabídne zcela jiný pohled na situaci a umožní vám vypilovat vlastní unikátní herní styl prostřednictvím široké nabídky předmětů, zbraní a upgradů skrze stromy schopností. Titulu bychom se měli dočkat až ke konci následujícího kalendářního roku 2023.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.