Sons of the Forest náhled

Sons of the Forest nakonec vyjde v předběžném přístupu

7. 2. 2023
Zdroj náhledu: EndNightGames

Poslední dobou se odkládá spousta očekávaných titulů tak často, že si na to hráči snad až zvykli a někdy to dokonce sami očekávají. To se bohužel týkalo i survivalového titulu Sons of the Forest, který byl odložen dokonce dvakrát. Poslední odložení bylo oznámeno v záři a oficiální datum vydání padlo na 23. února tohoto roku.

Vývojářské studio Endnight Games nejspíše hru nedokázalo dokončit tak, jak si představovalo, nicméně místo dalšího odkládání se rozhodlo vydat titul v předběžném přístupu. „Ušli jsme již dlouhou cestu od doby, kdy jsme začali s vývojem hry Sons of the Forest, která se rozrostla v nejkomplexnější hru, jakou jsme kdy vytvořili. Stále toho chceme spousty přidat: itemy, nové mechaniky, vyváženost gameplaye a mnohem víc. Nechtěli jsme titul znovu odkládat, místo toho jsme se rozhodli zapojit komunitu do pokračujícího vývoje tohoto projektu a zachovat tak datum vydání na 23. února, ale v předběžném přístupu.“ Takhle zní slova vývojářského studia stojícího za tímto počinem.

Pokud se na očekávanou survivalovku těšíte, nezapomeňte si ji přidat do svého seznamu přání na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.