MHRS title update 4 – náhledový orázek

Monster Hunter Rise: Sunbreak přinese v nové aktualizaci dva starší draky

6. 2. 2023
Zdroj náhledu: monsterhunter.com

V následujících dnech nás čeká příchod nové aktualizace do Monster Hunter Rise: Sunbreak. Nově dostupný obsah zahrnuje ledového draka Velkhana a Valstraxe a ohnivého draka poprvé představeného v Monster Hunter Generations Ultimate. Obvyklou součástí bude nová kosmetika, úkoly aj.

Velkhana se poprvé objevil v Monster Hunter World: Iceborne a mnozí si jej pamatují jako zákeřného protivníka. Díky jeho schopnosti zmražení nepřítele a následného rozdrcení zůstane oříškem i protentokrát. Capcom také upozorňuje, že bude disponovat novými schopnostmi.Druhým starým drakem bude Valstrax, jenž je Capcomem označován za „jednu z nejtěžších výzev v Sunbreaku“.

Aktualizace mimo jiné zvyšuje i maximální úroveň pro vyšetřování anomálií na 220. Dosáhnete jí výhradně plněním osmihvězdičkových úkolů výzkumu anomálií, přičemž podle Capcomu narazíte na vzkříšení dvou zmíněných starších draků.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.