The Last Case of Benedict Fox – útok

Dnes startuje další Steam Next Fest

6. 2. 2023
Zdroj náhledu: Plot Twist

První Steam Next Fest roku 2023 vypukne už dnes a bude trvat až do příštího pondělí, 13. února. Během tohoto festivalu oslavujícího nadcházející tituly si hráči budou moct nejen vyzkoušet stovky demoverzí vybraných her, ale čekají je i živé přenosy zaměřující se na gameplay, odpovídání na dotazy i rozhovory. Steam Next Fest pro nás není žádnou novinkou. Naopak je skvělou příležitostí se vámi vyhlíženým titulům blíže podívat na zoubek a ujasnit si, zda se jim rozhodnete věnovat svůj čas i peníze, nebo jste spíše očekávali něco jiného. Kdo ví, třeba si díky tomu dalece rozšíříte svůj seznam přání.

Mezi potvrzenými tituly najdete například akční rogue-lite plošinovku z prostředí umírajícího multivesmíru Trinity Fusion, vydáte se mezi duchy zjistit pravdu o zmizelých přátelích v plošinovce Ghostland Yard, prověříte vzpomínky i stopy zesnulých obětí zvráceného světa fantastické lovecraftovské Metroidvanie The Last Case of Benedict Fox nebo neudržíte slzy nad tragickým osudem dívky v interaktivním vizuálním románu FAKE HEART. V traileru lákajícím hráče na dnešní sedmou hodinu, kdy celý festival vypukne, se kromě již zmíněných titulů objevuje rovněž Bramble: The Mountain King, RUSHAWAY, Infection Free Zone, Spiritfall a Dungeon Drafters. Steam Next Fest se vždy nese v duchu stovek demoverzí, takže tento výčet je jen pouhý zlomek toho, z čeho lze vybírat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.