Sons of the Forest náhled

Sons of the Forest se ukazuje v novém multiplayerovém traileru 

22. 2. 2023
Zdroj náhledu: EndNightGames

Zítra, tedy 23. února, se konečně dočkáme již dlouho očekávaného survivalového hororu, a to Sons of the Forest. Je téměř nemožné, aby ještě někdo nevěděl, o jaký titul se jedná. S blížícím se datem vydání vychází na povrch nové informace takřka každý druhý den. Titul se také stal nejočekávanější hrou na Steamu, jelikož se dostal na špičku žebříčku her, které si hráči nejvíce přejí, a předběhl tak Starfield. Nyní vyšel nový trailer, který ukazuje Sons of the Forest v multiplayeru, a jak celková spolupráce s ostatními hráči bude vypadat. Můžeme například vidět stavění základny, sbírání materiálu a boj s mnoha nepřáteli. Dokonce to vypadá, že i v multiplayeru vám bude k ruce muž jménem Kelvin.

Ten je ovládán umělou inteligencí a jedná se o vojáka, kterého byste měli potkat hned ze začátku samostatné hry. Bohužel toho moc nenamluví, kvůli jeho zranění hlavy, nicméně je schopný vám určitým způsobem pomáhat, jako například sběrem potřebných surovin.

Znovu připomínám, že hra vyjde na Steamu již zítra, tedy 23. února.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.