Mighty DOOM – úvodka

Mighty DOOM rozpoutá peklo na mobilech

22. 2. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Série DOOM bezesporu patří mezi jedny z těch nejvíce ikonických brutálních stříleček, díky nimž se dnešní herní komunita může pyšnit tak velkým zastoupením postarších hráčů, již svůj smysl života našli právě v období legendárních devadesátek. Po tom, co Bethesda přímo neukončila dlouholeté boje hrdinného Doom Slayera, ale tak říkajíc ho spíše uložila k ledu v titulu Doom Eternal, se mnoho fanoušků tázalo, co bude dál. Odpověď přichází teď a tady… bohužel ne taková, jakou by si většina přála. Mighty DOOM je mobilní hra zasazená do stejně tak krvelačného světa jako oblíbené střílečky, ale háček je v tom, že známé levely i sám velký zabiják démonů dostanou menší facelift… dobrá, dost znatelný facelift. Celá hra se má totiž přizpůsobit kresleném stylu. Jupí?

Také jste se vždy rozplývali nad tím, když jste v DOOM 2016 či Doom Eternal našli maličkatou figurku Doom Slayera? Jak se zdá, popularita figurky přerostla až do takové míry, že se tento mini Slayer tentokrát stane skutečným hrdinou a bude v mobilní hře kosit roztomilé démony hlava nehlava. Jelikož se stále jedná o hru DOOM, kromě platformy, jiného stylu hraní, kreslené podoby a pohledu seshora se toho nic moc jiného nezmění. Stále budete procházet známými úrovněmi, sbírat level upy, vylepšovat své schopnosti, tunit ikonické zbraně… ano, dvouhlavňová brokovnice ani BFG nesmí chybět… a dokonce se postavíte tváří v tvář silným bossům. Mobilní hra Mighty DOOM vychází 21. března na Google Play a App Store. Zájemci se už nyní mohou registrovat pro získání speciálních odměn v balíčku Mini Slayer's Pack, v něm najdete exkluzivní skiny, klíče i herní měnu. Navíc dostanete upozornění, jakmile bude hra dostupná. Více se dozvíte na oficiálních webových stránkách.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.