Starfield náhled

Imagine Dragons složilo skladbu pro Starfield

30. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

A vy si ji můžete poslechnout již nyní! Vydání hry Starfield, která je nejspíše nejočekávanější hrou tohoto roku, je již za rohem. Bethesda tedy nelení a rozjela marketing na plné čáře. S reklamou na tuto hru pomohla i světoznámá skupina Imagine Dragons, která má na svém kontě hity jako například Believer, Thunder nebo Radioactive. V minulosti také skupina složila skladbu Enemy pro animovaný seriál ze světa League of Legends – Arcane. 

Nyní byla touto skupinou vydána skladba „Children of the Sky“ spolu s hudebním videem, které obsahuje záběry ze hry Starfield. Někteří fanoušci již nějakou spolupráci mezi Bethesdou a Imagine Dragons očekávali. Skupina totiž včera zveřejnila na svém Instagramu fotku, která nenápadně připomínala Starfield.

Jak se vám nová skladba pro Starfield líbí? Dle mého se jedná o velice pěknou emotivní píseň, která rozhodně nedělá nadcházejícímu titulu ostudu, spíše naopak. Imagine Dragons opět nezklamali!

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.