Saints Row - skok

PS Plus září 2023 nabídne nejnovější díl městské akce či kooperativní survival s roboty

30. 8. 2023
Zdroj náhledu: Volition

Sony odhalilo nabídku her pro předplatitele služby PS Plus pro září roku 2023. Těšit se můžete na nejnovější díl městské akce Saints Row, masivně multiplayerové fantasy Black Desert – Traveler Edition a kooperativní survival s roboty Generation Zero. Uvedené hry si můžete do své knihovny přidat od 5. září do 2. října.

PS Plus září 2023

Zdroj: Playstation

Saints Row (PS4 a PS5)

Prvním titulem v PS Plus září 2023 je městská akce Saints Row z roku 2022. Jedná se tedy o nejnovější díl, který měl zároveň být jakýmsi restartem série, jež se přibližuje tomu, čemu byl Saints Row ve svých začátcích. Bohužel, ačkoliv mělo hodně lidí od restartu velká očekávání, ve skutečnosti byl nový díl v některých ohledech spíše zklamáním. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Saints Row bude v PS Plus září 2023 k dispozici od 5. září do 2. října 2023.

Black Desert – Traveler Edition (PS4)

https://www.youtube.com/watch?v=qsf4Plkj28wDalším počinem je populární MMORPG Black Desert – Traveler Edition. Hra se pyšní pěknou grafikou a otevřeným světem, kde můžeme obchodovat, rybařit, vařit, craftit… ale nejvíc ze všeho bojovat. Zajímavým doplňkem je možnost vytvořit na své herní postavě svou podobu pomocí možností změny výšky, šířky, různých mikrodetailů tváře a mnoha dalších vymožeností.

Black Desert – Traveler Edition bude rovněž dostupná od 5. září do 2. října 2023.

Generation Zero

https://www.youtube.com/watch?v=CeJVo1SbVUEGeneration Zero se odehrává ve Švédsku v roce 1989. Obyvatelé Östertörnu se nyní probudili do světa, kterému vládnou stroje. Vaším úkolem je přežít, a to buď sami, nebo v kooperací až se třemi dalšími hráči. Titul nabízí temnou, rozmanitou krajinu plných zajímavých a nebezpečných věcí.

Generation Zero bude v PS Plus taktéž k dispozici od 5. září do 2. října 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.