God of War – logiáš

Sony ve středu údajně chtěla představit speciální edice pro God of War Ragnarök

1. 7. 2022
Zdroj náhledu: SonySantaMonica/twitter

God of War je brutální hra, která nás zavede do mýtických zemí, abychom se utkali se samotnými bohy. Podle Toma Hendersona z eXputeru by na PlayStation Blogu měla být k traileru připojena speciální edice hry a datum vydání.

Příspěvek na blogu by měl pravděpodobně obsahovat také ujištění, že vývoj probíhá dobře, a slib, že později ukážeme hratelnost. Nakonec se podle Hendersona společnost Sony rozhodla středeční oznámení odložit. Kreativní ředitel Sony Santa Monica Cory Barlog ve středu požádal fanoušky o trpělivost, dokud se neobjeví zprávy týkající se očekávaného pokračování.

V dubnu Barlog dodal: „Slibuji, že vše bude oznámeno co nejdříve.“ Kdyby to záleželo na něm, podělil by se o všechny informace, jakmile by se je dozvěděl, nicméně to není v jeho silách. Po jeho prohlášení byl Barlog zaplaven zprávami od fanoušků, žádající další informace o hře. V jedné pozoruhodné výměně názorů uvedl, že God of War Ragnarok nebyl znovu odložen, což by znamenalo, že je stále na cestě k vydání v tomto roce.

God of War Ragnarok měl původně vyjít v roce 2021, studio Santa Monica však loni v červnu oznámilo, že jeho vydání bylo odloženo na rok 2022, aby studio mohlo dodat vysoce kvalitní hru a zároveň zajistit bezpečnost a pohodu svého týmu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.