Daryl Dixon

Spin-off s Darylem se přesunul do pevnosti

15. 2. 2023
Zdroj náhledu: AMC

Natáčení seriálu o jednom z těch, kteří dokázali přežít celý seriál The Walking Dead, Darylu Dixonovi, se nyní přesouvá do další lokace. Jelikož se tento spin-off má odehrávat ve Francii a většina natáčení právě v tomto státě i probíhá, zjistili jsme nyní, že se celý štáb přesune do pevnosti Fort de Cormeilles, jež leží blízko Paříže. Natáčet se na tomto místě má zhruba čtyři týdny. V kuloárech se dokonce hovoří, že v této lokaci má skončit první série a má se rovnou začít natáčet série druhá.

Seriál také hlásí herecké posily a všichni jsou francouzské národnosti. První z nich je Anne Charrier jako postava Genet, dále Eriq Ebouaney jako Fallou, Laïka Blanc-Francard jako Sylvie, Louis Puech Scigliuzzi jako Laurent a Romain Lévi jako Codron. Konečně také známe základní synopsi seriálu: „Daryl je vyplaven na pobřeží Francie a snaží se zjistit, jak a proč se tam dostal. Seriál bude sledovat jeho cestu skrz zničenou, ale stále nezlomnou Francii, s nadějí, že se vrátí domů. Avšak vztahy, které cestou naváže, začnou jeho plán komplikovat.“ Tak si ještě chvíli počkejme, jak se tomuto sympaťákovi bude Evropa zamlouvat.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.