Alan Wake 2 je údajně plně dohratelný

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Vývojářské studio Remedy Entertainment klasicky informovalo o svých finančních výsledcích. Kromě různých zpráv se na povrch dostala také informace, že Alan Wake 2 je údajně plně hratelný od začátku do konce.

„Vývoj hry Alan Wake 2 je v plném proudu. Po obsahové stránce je titul téměř dokončen a je hratelný od začátku do konce,“ řekl CEO Tero Virtala. Bylo také potvrzeno, že se brzy Alan Wake 2 dostane do fáze posledních úprav. Jeho vydání by tak nemuselo být odloženo a Alan Wake 2 by skutečně mohl vyjít podle plánu, tedy v průběhu letošního roku.

Tero Virtala rovněž prozradil, že prodeje nedávno vydané předělávky Alan Wake Remastered neprobíhají podle plánu a jsou daleko za očekáváním. Remedy Entertainment však věří, že se prodeje remasteru zvednou, jakmile bude Alan Wake 2 uveden na trh.

Dozvěděli jsme se také to, že nadcházející Control 2 je zatím v rané fázi vývoje, zatímco multiplayerový Control pod kódovým označením Condor zůstává ve fázi tzv. ověřování konceptu. Podle toho usuzujeme, že Condor prozatím přímo ve vývoji není.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn