Alan Wake Remastered - náhledovka

Alan Wake 2 je údajně plně dohratelný

12. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vývojářské studio Remedy Entertainment klasicky informovalo o svých finančních výsledcích. Kromě různých zpráv se na povrch dostala také informace, že Alan Wake 2 je údajně plně hratelný od začátku do konce.

„Vývoj hry Alan Wake 2 je v plném proudu. Po obsahové stránce je titul téměř dokončen a je hratelný od začátku do konce,“ řekl CEO Tero Virtala. Bylo také potvrzeno, že se brzy Alan dostane do fáze posledních úprav. Jeho vydání by tak nemuselo být odloženo a Alan Wake 2 by skutečně mohl vyjít podle plánu, tedy v průběhu letošního roku.

Tero Virtala rovněž prozradil, že prodeje nedávno vydané předělávky Alan Wake Remastered neprobíhají podle plánu a jsou daleko za očekáváním. Remedy Entertainment však věří, že se prodeje remasteru zvednou, jakmile bude uveden na trh.

Dozvěděli jsme se také to, že nadcházející Control 2 je zatím v rané fázi vývoje, zatímco multiplayerový Control pod kódovým označením Condor zůstává ve fázi tzv. ověřování konceptu. Podle toho usuzujeme, že Condor prozatím přímo ve vývoji není.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.