Alan Wake 2 – logo

Společnost Remedy představuje nové koncepty pro Alana Wakea

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb

Studio Remedy Entertainment vydalo na počest 12. narozenin hry Alan Wake výroční video, ve kterém představuje nové koncepty hry Alan Wake 2 a další. Nová aktualizace společnosti Remedy obsahuje čtyři nové koncepční obrázky z Alana Wakea 2 a zprávu, že Alan Wake Remastered vyjde na Switch letos na podzim. Nechybí ani aktualizace televizního pořadu Alan Wake, který byl poprvé oznámen v roce 2018. Co se týče nového konceptu, je přesně takový, jaký byste očekávali: náladový, temný a jemný, pokud jde o to, co prozrazuje o hře Alan Wake 2.

Zdroj: igdb

Více informací o tom, co tým řekl o hře Alan Wake 2, sdělil kreativní ředitel společnosti Remedy Sam Lake:

Vývoj hry Alan Wake 2 probíhá velmi dobře. Jsme hluboko ve fázi produkce, máme spoustu materiálu a velká část hry je hratelná. Posledních pár měsíců jsme se ale bavili a společně s naším skvělým vydavatelem Epic Games jsme se rozhodli, že v létě nic velkého neukážeme. Vytvořit pořádnou, vybroušenou ukázku nebo trailer stojí spoustu úsilí a to je několik měsíců práce, které by nás mohly připravit o vývoj. Cítíme, že jsme na správné cestě, a chceme se ujistit, že vytvoříme nejlepší a první survival horor. Nechceme tým od tohoto zaměření odvádět, takže budeme pokračovat a vytvářet skvělý herní zážitek a na demo a trailer si bohužel budete muset ještě chvíli počkat.

Zdroj: volný překlad

Jinde ve videu Remedy prozrazuje, že Alan Wake Remastered, který vyšel loni na PlayStation, Xbox a na PC, se letos na podzim objeví i na Switchi. Na Switchi vyjde pouze v digitální podobě a poběží nativně na konzoli – nejedná se o cloudovou verzi, jako je tomu u Control. Společnost Remedy také prozradila, že televizní adaptace hry Alan Wake, která byla oznámena před čtyřmi lety, je stále v plánu. Ve skutečnosti studio našlo pro seriál domov: AMC. Televizi AMC pravděpodobně znáte jako domov seriálů The Walking Dead, Breaking Bad a Better Call Saul a nyní AMC Networks koupila práva na adaptaci Alana Wakea. Remedy však tvrdí, že do realizace seriálu zbývá ještě dlouhá cesta, takže nečekejte, že se v dohledné době dočkáte nějaké epizody.

Zdroj: gameinformer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.