Star Wars Jedi: Survivor bude pokračováním Fallen Order

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Respawn Entertainment
Na právě probíhající akci Star Wars Celebration 2022, která mimo jiné oslavuje 45 let od premiéry Epizody IV, bylo konečně odhaleno pokračování úspěšné hry Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. Na hře opět pracují vývojáři ze studia Respawn Entertainment a vydavatelem bude stejně jako u prvního dílu EA, i když ztratilo exkluzivitu na hry z předaleké galaxie. Pokračování se bude jmenovat Star Wars Jedi: Survivor a přesune nás v ději o pět let dále.
V krátkém teaser traileru vidíme staršího Cala Kestise, který je jedním z posledních Jediů v předaleké galaxii. Děj hry nám zatím zůstává skrytý, a ani popisek na oficiální stránce toho moc neprozrazuje. Kromě Calova droida BD-1 není ani známo, na jaké další postavy z minulého dílu se můžeme těšit. Survivor by měl nabídnout propracovanější bojový systém, který naváže na ten z prvního dílu.

Zdroj: Respawn Entertainment

Star Wars Jedi: Survivor by měl vyjít někdy v příštím roce na konzole současné generace a PC. Mimo této hry v Respawn Entertainment pracují i na střílečce a strategii ze světa Star Wars.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn