Star Wars Jedi Survivor - člověk

Star Wars Jedi: Survivor bude pokračováním Fallen Order

29. 5. 2022
Zdroj náhledu: Respawn Entertainment

Na právě probíhající akci Star Wars Celebration 2022, která mimo jiné oslavuje 45 let od premiéry Epizody IV, bylo konečně odhaleno pokračování úspěšné hry Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019. Na hře opět pracují vývojáři ze studia Respawn Entertainment a vydavatelem bude stejně jako u prvního dílu EA, i když ztratilo exkluzivitu na hry z předaleké galaxie. Pokračování se bude jmenovat Star Wars Jedi: Survivor a přesune nás v ději o pět let dále.

V krátkém teaser traileru vidíme staršího Cala Kestise, který je jedním z posledních Jediů v předaleké galaxii. Děj hry nám zatím zůstává skrytý, a ani popisek na oficiální stránce toho moc neprozrazuje. Kromě Calova droida BD-1 není ani známo, na jaké další postavy z minulého dílu se můžeme těšit. Survivor by měl nabídnout propracovanější bojový systém, který naváže na ten z prvního dílu.

Zdroj: Respawn Entertainment

Star Wars Jedi: Survivor by měl vyjít někdy v příštím roce na konzole současné generace a PC. Mimo této hry v Respawn Entertainment pracují i na střílečce a strategii ze světa Star Wars.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.