ATS Arkansas - příroda

Stát Arkansas oznámen do hry American Truck Simulator

13. 9. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Kromě Nebrasky a Kansasu začalo české vývojářské studio pracovat také na rozšíření American Truck Simulator: Arkansas. Stát sousedící s Texasem, Oklahomou a dalšími dorazí do hry zřejmě příští rok.

Zdroj: SCS Software

Arkansas se může pochlubit především velkým počtem státních parků. Konkrétně se v tomto státě nachází 40 státních parků, tři národní lesy a téměř 9000 mil řek a potoků. Jak už je u SCS Software zvykem, některé z dominant Arkansasu velmi pravděpodobně uvidíme i ve hře. Další chloubou státu je například pohoří Ouachita, kterým bychom měli dle slov vývojářů projíždět.

Zdroj: SCS Software

Rozlohou se Arkansas řadí na 29. místo a v počtu obyvatel se jedná o 33. nejlidnatější stát v USA. Hlavním městem je Little Rock s téměř 200 000 obyvateli. Co se týče vydání, momentálně je rozšíření American Truck Simulator: Arkansas v rané fázi vývoje. Prozatím si jej můžete přidat do svého seznamu přání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.