The Witcher Path of Destiny

Je tu nová zaklínačská desková hra Witcher: Path of Destiny

12. 9. 2023
Zdroj náhledu: Gamefound

Na Zaklínači: Starý svět (The Witcher: Old World) se ještě ani nestačil usadit prach a už tu máme novou deskovku z oblíbeného zaklínačského univerza. Samo studio CD Projekt Red nyní oznámilo hru The Witcher: Path of Destiny, která vznikla ve spolupráci s Go On Board. Na deskovku má také vzniknout crowdfundingová kampaň, jež se má spustit 19. října a skončit 7. listopadu.

Bude to stolní a karetní hra založená na oblíbených příbězích z díla Andrzeje Sapkowského. Dočkáme se tedy opět postav jako Ciri, Geralta nebo Yennefer. Kromě rozebírání nového příběhu se podíváme i na nějaké novinky, ale především, tvůrci slibují pořádný deskovkářský zážitek. The Witcher: Path of Destiny vyjde také v českém jazyce, takže se nemusíme bát, že bychom přišli o lokalizaci do našeho rodného jazyka. Díky bohu za to.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.