ATS Texas - kosmonautika

Stát Texas pro American Truck Simulator bude zaměřený i na vesmírný průmysl

22. 10. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

„Houstone, máme problém“. Tak zní jedna z nejznámějších hlášek, kterou proslavil film Apollo 13 v čele s Tomem Hanksem. Stejnou hlášku si budete moci říci i v nadcházejícím rozšíření Texas pro hru American Truck Simulator (ATS). To totiž bude zaměřené také na vesmírný průmysl.

Zdroj: SCS Software

Po celém Texasu je rozeseto několik nejmodernějších vývojových a testovacích center pro velké a komerční vesmírné firmy. Vesmírný průmysl je pro stát Texas opravdu důležitý, jelikož přináší přibližně 11 miliard dolarů ročně v příjmech a dokáže poskytovat stovky tisíc pracovních míst.

Zdroj: SCS Software

Ve městě Houston naleznete obří vesmírné centrum, které slouží i jako návštěvnické centrum, v němž návštěvníci mohou vidět dříve používané raketoplány z většiny slavných misí. Tento objekt bude možné spatřit při jízdě po místní dálnici. Samozřejmě vás čeká i spousta práce s dopravou různých zakázek. Ze Spacebay (virtuální název pro firmu SpaceX) budete převážet různý stavební materiál a vše potřebné pro udržení provozu místního kosmodromu. Řidiči si rovněž budou moci prohlédnout blízké okolí, kde naleznete ptačí rezervaci, která může za velké množství odložených startů, a také vesnici Boca Chica. Pro více informací můžete zavítat na oficiální stránky studia.

Zdroj: SCS Software

Datum vydání státu Texas prozatím není známo, ovšem doufáme, že se jej dočkáme ještě letos. Před nedávnem jsme recenzovali i DLC Montana, které do hry American Truck Simulator (ATS) vyšlo 4. srpna letošního roku.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.