Crysis Remastered intro

Crysis Remastered Trilogy po roce přichází na Steam

21. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pokud jste fanoušky kultovní série Crysis a chtěli jste si zahrát trilogii v nové podobě Crysis Remastered Trilogy, ale nechtěli jste se kamarádit s Epicem, mám pro vás dobrou zprávu. Exkluzivita Epicu pomalu končí a Crysis Remastered Trilogy se na Steamu objeví 17. listopadu. V rámci úvodní nabídky bude trilogie týden po vydání zlevněna o 40 procent.

Náš kolega, který měl možnost titul recenzovat na PC, uvedl: „Pokud jste původní trilogii nehráli a po vydání remasteru jste na Crysis dostali chuť, není potřeba se nad nákupem nijak zvlášť rozhodovat a mohu vám předělávku jednoznačně doporučit.“ Titul byl proslulý svými chybami, ale Saber Interactive od té doby vydal několik opravných aktualizací, které problémy odstraňují.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.