Steam Next Fest – úvodka

Steam Next Fest nabídne stovky ukázek chystaných her

30. 9. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Je to opět tady, další Steam Next Fest startuje už zítra od 19 hodin a opět nabídne stovky demoverzí chystaných her. Akce potrvá od 1. do 7. října a čeká na vás nejen plno ukázek připravovaných titulů, ale také živé přenosy s možností pokládat dotazy samotným vývojářům.

V krátkém traileru se objevily kousky jako Airhead, Unexplored 2: The Wayfarer's Legacy, Anno: Mutationem, Biwar Legend of Dragon Slayer, Mahokenshi, Decoherence, Inscryption, Negative Nancy, Starship Troopers: Terran Command či ITORAH. Určitě se těšte také na Aztech Forgotten Gods, Wildcat Gun Machine, Next Space Rebels, Life of DeltaTunicAeterna Noctis, Into the Pit, JARS, Climber: Sky is the Limit a mnoho dalšÍch.

Zdroj: Valve

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost lehce si „osahat“ své herní favority z vlastního seznamu přání a zároveň si ho rozšířit o nové zajímavé tituly. Pokláboste s herními vývojáři a sledujte jejich streamy. Steam Next Fest slibuje sedm dní, stovky demoverzí a spoustu zábavy.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.