ATS - Kenworth W900 výroční edice

Do American Truck Simulator přichází speciální edice tahače Kenworth W900

5. 3. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Díky oslavám 100. výročí značky Kenworth bude ve hře American Truck Simulator (ATS) upraven jeden z prvních tahačů, a to Kenworth W900. Kromě úprav přijde i několik novinek a taktéž jedna zásadní změna.

První tahač značky Kenworth byl vyroben v roce 1923 v Rentonu v Seattlu a dnes jde o jednu z nejprestižnějších amerických kamionových značek vůbec. Jedná se tak již o sté výročí značky, která na počest oslav vydává speciální výroční edici tahače Kenworth W900. Na tuto edici se rovněž mohou těšit i hráči American Truck Simulator, do kterého Kenworth W900 Anniversary Edition přichází.Výroční edice obsahuje nový dlouhý podvozek 6x4 lakovaný v červené barvě, výfuk s vyrytou číslicí 100 a nové logo odznaku na boční straně, včetně vyryté značky 100. Dále se můžeme těšit na nový nátěr, interiér s černou palubní deskou a červeným logem Kenworth 100 nebo nové možnosti estetických úprav vaší palubní desky či kožené sedačky.

Zdroj: SCS Software

Aby toho nebylo málo, SCS Software se pustil do kompletní inovace tahače, která přináší několik zásadních změn a bude více odpovídat současným standardům studia. Novinkami bude možnost nového 86" spacího lůžka, nové možnosti podvozku, které nyní zahrnují tři typy velikostí. Dále byly aktualizovány palivové nádrže, jež jsou nyní odděleny a přepracovány na své novější typy. Změnit si na vašem tahači Kenworth W900 můžete i několik drobností, jako jsou dveřní kliky, loga na kapotě či prahy a mnoho dalšího.Spolu s těmito změnami a novinkami se můžeme těšit také na:

Nový přední a zadní nárazník

Nové moderní zadní a přední lapače nečistot

Nové moderní zadní blatníky

Nové gumové těsnění oken s chromovou lištou

Nové LED osvětlení na kapotu

Zdroj: SCS Software

Více informací o předělaném tahači Kenworth W900 pro American Truck Simulator naleznete v oficiálním příspěvku studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.