Do American Truck Simulator přichází speciální edice tahače Kenworth W900

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software

Díky oslavám 100. výročí značky Kenworth bude ve hře American Truck Simulator (ATS) upraven jeden z prvních tahačů, a to Kenworth W900. Kromě úprav přijde i několik novinek a taktéž jedna zásadní změna.

První tahač značky Kenworth byl vyroben v roce 1923 v Rentonu v Seattlu a dnes jde o jednu z nejprestižnějších amerických kamionových značek vůbec. Jedná se tak již o sté výročí značky, která na počest oslav vydává speciální výroční edici tahače Kenworth W900. Na tuto edici se rovněž mohou těšit i hráči American Truck Simulator, do kterého Kenworth W900 Anniversary Edition přichází.
Výroční edice obsahuje nový dlouhý podvozek 6×4 lakovaný v červené barvě, výfuk s vyrytou číslicí 100 a nové logo odznaku na boční straně, včetně vyryté značky 100. Dále se můžeme těšit na nový nátěr, interiér s černou palubní deskou a červeným logem Kenworth 100 nebo nové možnosti estetických úprav vaší palubní desky či kožené sedačky.

Zdroj: SCS Software

Aby toho nebylo málo, SCS Software se pustil do kompletní inovace tahače, která přináší několik zásadních změn a bude více odpovídat současným standardům studia. Novinkami bude možnost nového 86″ spacího lůžka, nové možnosti podvozku, které nyní zahrnují tři typy velikostí. Dále byly aktualizovány palivové nádrže, jež jsou nyní odděleny a přepracovány na své novější typy. Změnit si na vašem tahači Kenworth W900 můžete i několik drobností, jako jsou dveřní kliky, loga na kapotě či prahy a mnoho dalšího.
Spolu s těmito změnami a novinkami se můžeme těšit také na:

Nový přední a zadní nárazník
Nové moderní zadní a přední lapače nečistot
Nové moderní zadní blatníky
Nové gumové těsnění oken s chromovou lištou
Nové LED osvětlení na kapotu

Zdroj: SCS Software

Více informací o předělaném tahači Kenworth W900 pro American Truck Simulator naleznete v oficiálním příspěvku studia.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn