Star Wars Jedi Survivor

Režisér Star Wars Jedi věří, že vznikne trilogie

5. 3. 2023
 

Hlavní postava Star Wars Jedi: Fallen Order a Star Wars Jedi: Survivors, která vyjde už 28. dubna letošního roku, Cal Kestis, si získala srdce snad každého fanouška Hvězdných válek. Od blížícího se titulu Star Wars Jedi: Survivors se skutečně čeká hodně a režisér hry Stig Asmussen nyní pro IGN prozradil, že očekává, že bude moci vyprávět ještě jeden Calův příběh.

Zdá se vám to, že už o hře víme zbytečně brzy? Ještě není oficiálně potvrzená, ale je velmi dobré vědět, že je minimálně alespoň ve fázi plánů u režiséra. Bohužel je tu i možnost, že třetí díl bude oproti druhému dělán v Unreal Enginu 5. Nechci znít ironicky, ale myslím, že by to mohlo zkomplikovat problémy s vývojem. Uvidíme, nechme se překvapit, ostatně už na konci dubna zjistíme, jestli vůbec bude potřeba Calův příběh dál vyprávět.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.