yooka-laylee epic

Strategická střílečka a roztomilá plošinovka zdarma na Epic Games Store

19. 8. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

I tento čtvrtek se můžeme těšit na nové hry zdarma pro platformu Epic Games Store. Nabídku z předchozího týdne, kdy jsme si do naší knihovny mohli přidat strategickou hru Rebel Galaxy, střídá strategická střílečka Void Bastards a roztomilá plošinovka Yooka-Laylee.

Void Bastards

Tento titul od vývojářského studia Blue Manchu bere svým stylem inspiraci ze slavných a známých her jako Borderlands 2 a System Shock 2. Void Bastards je strategická střílečka z první osoby, která prověří vaše myšlení a přesnost trefit váš cíl. Hra nabízí originální a zábavnou hratelnost a velmi příjemný vizuál.

Void Bastards bude na Epic Games Store zdarma ke stažení do 26. srpna 2021.

Yooka-Laylee

Yooka-Laylee od studia Playtonic Games je plošinovka ze staré školy, v níž se vžijete do role zeleného chameleona Yooka, který se svým společníkem fialovým netopýrem Layleem prožije nezapomenutelné dobrodružství. Hra se může pyšnit úžasným vizuálním zpracováním, které je svým stylem určeno i pro malé děti a nabízí mnoho hodin zábavy plněním různých aktivit v otevřeném světě.

Yooka-Laylee bude taktéž dostupný do 26. srpna 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.