Street Fighter 6: zahrajte si demo… ale

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @StreetFighter

Street Fighter 6 – pokud jste fanoušky a těšíte se na novou hru, mám pro vás dobrou zprávu. Na včerejší prezentaci Capcomu jsme se dozvěděli několik zajímavých věcí, ale tou nejdůležitější je demo, které bylo možné stáhnout ihned po prezentaci a je stále k dispozici.

Počkejte, než začnete demoverzi zběsile hledat, raději si dejte nohy na stůl a nechte mě dokončit tuto větu. Víte, demo je k dispozici pouze pro majitele konzolí PlayStation 4 a 5. Ti, kteří vlastní PC nebo Xbox, si budou muset počkat o něco déle, až do 26. dubna, a pravděpodobně bude k dispozici až do skutečného vydání Street Fighter 6.

V demu si můžete vyzkoušet Luka a Ryu v novém průvodci postavami a seznámit se s částí mechanik World Tour, tedy pohrát si s tvorbou vlastního bojovníka. Nejlepší na tom je, že postavy, jež si tu vytvoříte, se později přenesou i do plné verze, takže se nemusíte obávat, že byste o něco přišli. Hra bohužel tentokrát není dostupná online. Pokud jste tedy nestihli loňskou uzavřenou betu, budete si muset počkat na plnou verzi, abyste se mohli podívat do Battle Hubu a zahrát si s přáteli.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn