Street Fighter 6 – blanka

Street Fighter 6: zahrajte si demo... ale

21. 4. 2023
Zdroj náhledu: @StreetFighter

Street Fighter 6 – pokud jste fanoušky a těšíte se na novou hru, mám pro vás dobrou zprávu. Na včerejší prezentaci Capcomu jsme se dozvěděli několik zajímavých věcí, ale tou nejdůležitější je demo, které bylo možné stáhnout ihned po prezentaci a je stále k dispozici.

Počkejte, než začnete demoverzi zběsile hledat, raději si dejte nohy na stůl a nechte mě dokončit tuto větu. Víte, demo je k dispozici pouze pro majitele konzolí PlayStation 4 a 5. Ti, kteří vlastní PC nebo Xbox, si budou muset počkat o něco déle, až do 26. dubna, a pravděpodobně bude k dispozici až do skutečného vydání Street Fighter 6.

V demu si můžete vyzkoušet Luka a Ryu v novém průvodci postavami a seznámit se s částí mechanik World Tour, tedy pohrát si s tvorbou vlastního bojovníka. Nejlepší na tom je, že postavy, jež si tu vytvoříte, se později přenesou i do plné verze, takže se nemusíte obávat, že byste o něco přišli. Hra bohužel tentokrát není dostupná online. Pokud jste tedy nestihli loňskou uzavřenou betu, budete si muset počkat na plnou verzi, abyste se mohli podívat do Battle Hubu a zahrát si s přáteli.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.