Dying Light 3: vyberte si charakter postavy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Dying Light je akční survival dobrodružství, při kterém musíte bojovat s hordami nemrtvých a přitom využívat parkour pro pohyb po městě. Právě díky pohybu v lokacích se titul zapsal do povědomí hráčů, alespoň co se druhého dílu týče. První díl, který vyšel v roce 2015, nabídl zajímavou zápletku s morálními otázkami a interesantní proměnu hlavního hrdiny. Ujali jste se role Kylea Cranea, agenta GRE, jehož úkolem bylo jednoduše všechno zničit. Aiden Caldwell, za kterého jste hráli ve druhém díle, fanoušky příliš nenadchl, protože jeho osobnost byla nemastná neslaná, jak se říká

Proto manažer franšízy Tymon Smektala spustil na svém twitterovém účtu malou anketu. V ní žádá komunitu, aby se vyjádřila, o jakou postavu by stála ve třetím Dying Light. Sám Smektala však vysvětluje, že nejde o potvrzení ani oznámení, že studio Techland pracuje na nové hře z tohoto světa. Autoři využijí zpětnou vazbu jako stavební kámen pro budoucí postavu, pokud se rozhodnou vyvíjet další projekt.

To je rozhodně dobrý krok ze strany společnosti Techland. Přestože sám generální ředitel uvedl, že tyto informace jsou výhradně orientačního charakteru, nebyli by to uživatelé Twitteru, kdyby věci neuvedli do praxe. Osobně si nemyslím, že se v nejbližších letech dočkáme nové hry.
Mezi prvním a druhým dílem je rozestup sedm let. Mezitím studio pro obě hry vydává aktualizace. Proto se domnívám, že se vývojáři na třetí hru nesoustředí. Koneckonců nikde nebylo psáno ani vysloveno, že by se už nyní nemohlo pracovat alespoň na scénáři nebo přemýšlet o lokacích a podobně.
Otázkou však je, zda by nová hra mohla nabídnout něco nového. Když se podíváme na recenze uživatelů a médií, druhý díl se setkal s vlažným přijetím. Mnoho negativních názorů se týkalo především technických problémů grafiky a nezajímavého příběhu, včetně samotné postavy. Určitou pravděpodobností je, že pokud studio začne spolupracovat se svou komunitou, mohlo by vzniknout jedinečné dílo, které se nemusí líbit všem, ale tak je tomu vždy.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn