Postal 2 - fešák

Postal 2 oslavuje dvacáté narozeniny

21. 4. 2023
 

Zabrouzdáme-li do vod videoher, které si své místo na výsluní zasloužily mimo jiné i díky kontroverzi, násilí a satiře, série Postal bude zřejmě jako jedna z prvních, na niž si vzpomenete. Z několika projektů obzvláště musíme vypíchnout druhý díl, který se fanouškům zaryl hluboko pod kůži množstvím netradičních „aktivit“. Je to až k neuvěření, jak ten čas letí. Pro Postal 2 je letošní duben speciální, protože je to už dvacet let, co jsme si mohli nasadit kočku na zbraň a využít ji jako tlumič.

Postal 2 je doteď tím nejznámějším dílem celé série, proto se vývojáři z Running With Scissors rozhodli hráčům nadělit několik překvapení v čerstvé aktualizaci. Ta do staré klasiky přidává hromadu vylepšení, změn i doplňků a opravuje některé chyby brzdící hráče v prožití toho nefalšovaného zážitku, jaký série nabízí. Aktualizace vytasila tolik obsahu, že jej do článku nebudeme jednotlivě vypisovat, ale sluší se jmenovat ty nejvýznamnější novinky. Mezi ně rozhodně patří vylepšená kompatibilita se Steam Deckem, takže si Postal 2 užijete i na cestách. Dále je to herní režim Two Weeks In Paradise, přepracované menu a nová obtížnost Ludicrous. Autoři rovněž zapracovali na hromadě vylepšení, jako jsou například různé odlesky či krvavé efekty. Na své si přijdou také milovníci zbraní, kteří ocení zejména možnost roztomilou kočičku použít na více typech výbavy, a zároveň s tím na vás daleko více kolemjdoucích vytasí zbraň. Pro ty, kteří chtějí nasát trochu té nostalgie, je zde režim „Classic“, skrze nějž si Postal 2 vychutnáte v takové podobě, jak vypadal při uvedení na trh, před všemi moderními aktualizacemi.

Kompletní seznam všech novinek najdete zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.