Games Done Quick náhledjpg

Summer Games Done Quick začíná již 26. června

25. 6. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Již dobře známý event s názvem Summer Games Done Quick, zkráceně SGDQ, je opět téměř zde. Vše odstartuje v neděli 26. června a konec bude až 3. července. Tento rok herní festival přibere do své sbírky i nějaké nové hry. Poprvé se zde například bude hrát také Elden Ring nebo Monster Hunter: Rise.

První speedrun, což znamená hned v neděli 26. června, předvede streamerka RUBIEHART, která se festivalu Games Done Quick zúčastnila již v minulosti. Celou událost můžete sledovat na oficiálním GDQ Twitchi. V týdenním programu nebudou chybět ani hororové hry, jako například Phasmophobia.

Důležitým faktem je, že Games Done Quick se vždy snaží vybrat co nejvíce peněz na charitu. Je to vlastně i hlavní důvod, proč tento event probíhá každého půl roku. Naposledy se podařilo vybrat přes tři milióny dolarů. Všechny tyto peníze byly darovány charitě, která se zabývá prevenci rakoviny. Tentokrát vybrané peníze budou věnovány organizaci Lékaři bez hranic.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.