Fortnite – úvodka

GrandOptical představuje herní brýle

24. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Není žádným překvapením, že díky celosvětovému rozvoji her zaznamenaly v posledních letech zájem o herní komunitu i společnosti, jejichž činnost nikdy neměla s hrami nic společného. Jednoduše si začaly uvědomovat poměrně velký potenciál, jaký se skrývá ve stále rostoucím společenství. Jedním z příkladů může být IKEA, která před nedávnem vyprodukovala herní nábytek pod značkou Gaming Furniture.

Za zmínku stojí také jeden ze streamovacích gigantů Netflix, jenž rovněž vyvinul službu Netflix Games. Pokud vám IKEA nebo Netflix nestačí, můžeme připomenout, že i Kaufland se snaží vstoupit do světa videoher prostřednictvím esportu. Nyní se však objevil další hráč, jehož cílem je vstoupit do herního světa a získat body u široké komunity gamerů. Jedná se o jednu z nejznámějších značek u nás, GrandOptical, zaměřenou na brýle.

GrandOptical už jednou navštívil herní svět

Společnost GrandOptical se ve spolupráci s Unofficial rozhodla vydat zbrusu novou kolekci založenou na celosvětově populární hře Fortnite. Cílem této kolaborace je prosadit značku Unofficial do povědomí mladé generace, především té hráčské. Nejlepší na tom ovšem je to, že pro GrandOptical se nejedná o první zapojení do videoherního světa. V březnu letošního roku započala projekt nesoucí název Gamer Eye Test.

Součástí tohoto projektu bylo speciální oční měření, jehož cílem je otestovat kvalitu zraku profesionálních sportovců během hraní. Jak bylo prokázáno, i aktivní vrcholoví sportovci mají problémy se zrakem, které mohou negativně ovlivnit jejich výkon. Samotný test také potvrdil důležitost pravidelných očních prohlídek pro profesionální i příležitostné hráče. Věnujte tedy pozornost i svým očím, a nejen vysokému skóre, protože zdraví máme jen jedno.

Kdo je Unofficial?

Unofficial je mladá, perspektivní značka brýlí, která je v České republice distribuována výhradně prostřednictvím sítě GrandOptical. Už od roku 2021 přináší tato značka do dioptrických a slunečních brýlí různorodost a odvážné sebevyjádření. Unofficial vzdoruje očekáváním a přichází v různých barvách a široké škále modelů, které umožňují vyjádřit vše, co se v nositeli skrývá. Bez ohledu na to, jestli chcete, aby byly působivé, decentní, nebo prostě stylové. Rámečky všech tvarů pro každý den.

Fortnite brýle!!

V nabídce naleznete celkem deset modelů brýlí, z nichž osm je slunečních a dvoje mají čirá skla s filtrem modrého světla, aby chránily oči před účinky záření z obrazovky. Tím se zlepšuje herní zážitek a omezuje únava očí. Sám osobně jedny takové brýle užívám. A nyní si pojďme představit, o jakých nádherách se tu bavíme. Všechny brýle Fortnite jsou založeny na postavě nebo prvku ze hry. Victory Royale, oblíbený herní prvek, který oznamuje vítězství. Tři různé páry brýlí: černý čtvercový tvar s modrými skly a plnými vnitřními stranami brýlí, dva obroučky v průhledném čtvercovém unisex vzhledu s modrým světelným filtrem.

Zdroj: GrandOptical

Meowscles patří k nejznámějším postavám ve Fortnite. Motiv Meowscles představuje brýle se sportovními obroučkami a širokými modrými zrcadlovými skly a dále brýle s oranžovými zrcadlovými skly a jednobarevným vzorem na vnitřní straně.

Zdroj: GrandOptical

Kostka Kevin je všudypřítomným prvkem hry. V této kolekci se odráží v úzkých brýlích s fialovými zrcadlovými skly. Kovová verze má širší tvar a hrot.

Zdroj: GrandOptical

Vedoucího týmu Cuddle hrají super ženské brýle se zakřivenými růžovými skly.

Zdroj: GrandOptical

Více o kolekci se dozvíte zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.