No Man’s Sky

No Man’s Sky má datum vydání na Switch

24. 6. 2022
Zdroj náhledu: Hello Games

Vesmírná survival adventura No Man's Sky od Hello Games z roku 2016 konečně potvrzuje datum vydání pro Nintendo Switch. Vývojáři vydání již delší dobu naznačovali, ale až nyní konečně potvrdili, že No Man's Sky vyjde na hybridní konzoli Nintenda ještě letos.

Od roku 2016 se hra dočkala 20 různých aktualizací, vylepšení, rozšíření a změn, které obohatily a vylepšily hratelnost, grafiku, kvalitu života a mnoho dalších aspektů hry. Majitelé Switche se mohou radovat, že každá z aktualizací hry bude zabudována do edice pro Nintendo Switch, která vychází 7. října. Ve spolupráci se společností Bandai Namco vyjde hra v digitální i fyzické podobě.

Kreativní ředitel Sean Murray pochválil komunitu hry No Man's Sky a hovořil o „půl miliardě odehraných hodin napříč miliony hráčů“, což je pro vývojáře důvodem k hrdosti, a těší se, až do svých řad pozve sto milionů majitelů Switche. Je sice pravda, že porty her na starší herní systémy, které jsou vytvořeny pro výkonnější konzole a počítače, mohou vzbuzovat obavy, ale mnoho takových portů se v posledních letech objevilo a shledalo se s velkým úspěchem. Fanoušci se mohou těšit na prozkoumávání procedurálně generovaného vesmíru hry No Man's Sky na konzoli Nintendo Switch již 7. října tohoto roku.

Zdroj: gamerant

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.