Sunless Sea na Epic Games zdarma

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Minulý čtvrtek nebyl určitě žádný sběratel her zdarma zklamaný. Společnost Epic Games se vytasila hned se dvěma kousky, které jste si bezplatně mohli přidat do dnešních pěti hodin. Tou nejzajímavější byl bez pochyb Rage 2. Čtvrtek se však čtvrtkem opět sešel a je čas na změnu nabídky. Dnešním hlavním chodem Epic Games je survival hra Sunless Sea od studia Failbetter Games vydaná v roce 2015.

Jako kapitán lodi se vydáváte na nebezpečný průzkum širého moře. Při svém dobrodružství si budete najímat nové členy posádky a čelit hrůzným nástrahám a mořským potvorám širého moře, které budou chtít vaši cestu zkomplikovat.

Největší chloubou Sunless Sea je její hororová atmosféra, vizuální zpracování a unikátní hudební doprovod. Příběh Sunless Sea se odehrává v universu Fallen London v goticko-viktoriánském období.

Sunless Sea je na Epic Games zdarma v základní edici, pokud by se vám hra líbila, můžete podpořit vývojáře koupí DLC Zubmariner, jež do hry přidává i podmořská dobrodružství.

Sunless Sea si na Epic Games můžete bezplatně přidat do 4. března 16:59. V 17:00 nabídku nahradí strategie Wargame: Red Dragon, o které si zase něco povíme příště.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn