sunless sea epic náhledovka

Sunless Sea na Epic Games zdarma

25. 2. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Minulý čtvrtek nebyl určitě žádný sběratel her zdarma zklamaný. Společnost Epic Games se vytasila hned se dvěma kousky, které jste si bezplatně mohli přidat do dnešních pěti hodin. Tou nejzajímavější byl bez pochyb Rage 2. Čtvrtek se však čtvrtkem opět sešel a je čas na změnu nabídky. Dnešním hlavním chodem Epic Games je survival hra Sunless Sea od studia Failbetter Games vydaná v roce 2015.

Jako kapitán lodi se vydáváte na nebezpečný průzkum širého moře. Při svém dobrodružství si budete najímat nové členy posádky a čelit hrůzným nástrahám a mořským potvorám širého moře, které budou chtít vaši cestu zkomplikovat.

Největší chloubou Sunless Sea je její hororová atmosféra, vizuální zpracování a unikátní hudební doprovod. Příběh Sunless Sea se odehrává v universu Fallen London v goticko-viktoriánském období.

Sunless Sea je na Epic Games zdarma v základní edici, pokud by se vám hra líbila, můžete podpořit vývojáře koupí DLC Zubmariner, jež do hry přidává i podmořská dobrodružství.

Sunless Sea si na Epic Games můžete bezplatně přidat do 4. března 16:59. V 17:00 nabídku nahradí strategie Wargame: Red Dragon, o které si zase něco povíme příště.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.