Superliminal – iluze

Superliminal si nyní zahrajete až ve čtyřech hráčích

20. 12. 2021
Zdroj náhledu: Pillow Castle

Zajímavá logická hra založená na optických klamech, iluzích a perspektivě si na Steamu stále drží velice kladná hodnocení. Superliminal si rychle oblíbila velká skupina hráčů zejména díky jedinečnému konceptu, který vám říká, že je občas dobré podívat se na danou problematiku i z trochu jiného úhlu pohledu. Hra už sama o sobě skrývá plno nástrah v podobě chytáků, které vám mnohdy dokážou zavařit mozkové závity… přitom řešení je často tak jednoduché.

Zdroj: Pilloe Castle

V nejnovějším updatu se Superliminal pustil do kooperativního režimu, kdy si nyní můžete zahrát celou hru od začátku až do konce se třemi dalšími přáteli prostřednictvím nabídky pro více hráčů. Otázkou zůstává, zda přidáním možnosti čtyř hráčů do hry autoři nevnesli ještě větší chaos. Přece jen je nad míru jasné, že tuto příležitost nepromarní ti škodolibější kamarádi alias různí internetoví trollové, aby vám ukázali sílu jejich zlomyslnosti. Na druhou stranu můžete být škodolibí vy sami, když přizvete kamaráda, co nikdy tento titul nehrál, a budete s úšklebkem sledovat, jak zápasí se všemi naschvály, co mu provedete (podobně jako u Portalu 2).

Před měsícem se do hry poprvé podíval nový režim Battle Royale, který v tomto updatu dostává pět nových místností. Nezapomeňme na vánoční aktualizaci… nejen v lobby, ale i po různých mapách najdete sníh, zářící světýlka, stromečky a další propriety. S tím spojené kosmetické doplňky ladící do vánoční atmosféry jistě potěší kdejakou správně naladěnou dušičku. Více informací najdete zde.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.