Little Devil Inside vyjde v zimě 2022

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Zainteresovaní hráči Little Devil Inside možná doufali, že akční dobrodružství vyjde někdy na začátku roku 2022. Stylový Little Devil Inside byl poprvé odhalen v roce 2020, ale nedávné zpoždění posunulo hru až na příští rok. Zdá se však, že nedávný příspěvek na Instagramu PlayStation informuje, že čekání může být o něco delší, než se některým fanouškům bude líbit.
Sony předvedla na začátku tohoto roku na PlayStation State of Play některé velmi osobité hry jako například Little Devil Inside. Zdá se, že vizuální stránka je tím, co hru odlišuje, což může být případ mnoha nezávislých titulů. Tento titul Neostream Interactive mnozí viděli, ale nyní si budou muset fanoušci na hru ještě asi rok počkat.
Podle příspěvku na Instagramu PlayStation je vydání Little Devil Inside naplánováno na zimu 2022. Hra se objevila i v sestřihovém videu pro nezávislé hry, které mají být spuštěny příští rok. Little Devil Inside nemá být exkluzivitou pro PlayStation, ale Sony ho intenzivně propaguje.
Jednou z věcí, která dělá tuto nezávislou hru speciální, je jedinečná směs nesourodých témat a roztomilých vizuálů. O hře se říká, že je lovecraftovské povahy, jelikož podivná témata nočních můr jsou pro malé hrdiny skutečně nepochopitelná. Dichotomie přehnaných šancí a mrazivých padouchů proti rozkošným vizuálním prvkům a protagonistům, kteří se zdají být proti všem předpokladům.
Zdá se, že Little Devil Inside je ambiciózní nezávislý titul. Hra je 3D akční adventura z pohledu třetí osoby s prvky hraní rolí a přežití. Bude také mít průzkum v otevřeném světě, lze jej hrát v single i multiplayeru a další. Asi by nemělo být překvapením, že vývoj hry nějakou dobu trvá. Pokud vše půjde dobře a podaří se mu proklouznout na konci roku 2022, mohl by skončit jako jeden z nejlepších nezávislých titulů roku. Kvalita nezávislých her za posledních pár let stoupla.
Zdroj: igdb.com
Little Devil Inside je ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Switch a Xbox One.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn