supernormal - úvod

Supernormal, hra inspirovaná Allison Road, je skoro tu 

1. 12. 2023
Zdroj náhledu: gg.deals

Hra inspirovaná Allison Road od vývojářů z Hitori de Productions má konečně naplánované své datum vydání. Titul Supernormal vyjde již příští rok 8. ledna 2024. 

Hitori de Productions oznámili svoji nadcházející hororovou hru Supernormal, kterou popisují jako „duchovního nástupce“ ikonické nevydané hry Allison Road a její inspirace P.T. Pokud si pamatujete, P.T. bylo demo vydané v roce 2014 pro zrušený projekt Silent Hills Hidea Kojimy a stalo se kultovní klasikou. Dnes již bohužel není nikde oficiálně ke stažení.  

Za téměř deset let od doby vydání P.T. vzniklo nespočet hororových titulů, jež se nechaly inspirovat právě tímto demem. Mezi ně patří i již zmiňovaný projekt Allison Road, který byl nakonec během vývoje v roce 2016 zrušen.

Supernormal je psychologická hororová hra odehrávající se ve zdánlivě obyčejném bytě, jenž skrývá temná tajemství. Hráči převezmou roli detektiva Wyatta, který dostal za úkol rozluštit zmizení dcery Masata Sakamota. Pusťte se společně s Wyattem po stopách a odhalte zlověstnou pravdu. Hra by vám měla nabídnout dva různé konce. Vše se bude odvíjet od počtu indicií, jež objevíte, a od toho, jak jste všímaví. 

Hráči by měli komunikovat s paranormálními entitami za pomoci mikrofonu. Od nich můžete získat zásadní vodítka k případu nebo vás naopak zavedou do slepé uličky. Díky Unreal Enginu 5 je titul zasazen do hyperrealistického prostředí. K tomu používá grafiku naskenovanou z fotografií k vylepšení každého maličkého detailu. 

Supernormal slibuje, že nabídne nepředvídatelná a mrazivá střetnutí, jež by měla být náhodně generovaná během hraní. Žádné z těchto setkání nebude stejné, což bude zesilovat hrůzu, a zároveň to umožňuje titulu jeho znovuhratelnost. 

Zdroj: gg.deals

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.