Survival Fountain of Youth náhled

Survival: Fountain of Youth oznámen

5. 8. 2022
Zdroj náhledu: Odinsoft

Zdá se to jenom mně nebo se žánr survival opět vrací v plné parádě? Poslední dobou jich totiž bylo oznámeno více než dost, což pro mě jako fanouška tohoto žánru je příjemné překvapení. Tentokrát byl oznámen titul nesoucí název Survival: Fountain of Youth, který je prvním počinem vývojářského studia Odinsoft. V novém nadcházejícím survivalu se vžijete do role průzkumníka, který ztroskotal na karibských ostrovech. Hra je zasazena v šestnáctém století a vývojáři ji popisují jako náročnou hru o přežití v otevřeném světě. Co mě opět zamrzelo je fakt, že Survival: Fountain of Youth vyjde pouze v singleplayeru, jak je tomu u nových survivalovek zvykem.

Na vám zatím neprozkoumaném místě na vás bude čekat mnoho nebezpečí. Hlad a žízeň bude jen vrchol ledovce, dále se musíte vypořádat s nebezpečnými tvory, různými nemocemi či zraněními. Procházka růžovým sadem to zdaleka nebude, nicméně aspoň bude tento počin pro každého hráče výzvou. Těšit se také můžete na prozkoumávání, jelikož si budete moct vyrobit nějaké ty vory či loďky a cestovat tak z jednoho ostrova na jiný. Vývojáři slibují, že každý jeden ostrov bude svým způsobem unikátní. Lišit se bude například počasím, flórou, zvěří či zdroji.

Datum vydání hry Survival: Fountain of Youth zatím není známo, nicméně pokud vás titul zaujal nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání či si zahrát bezplatné demo na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.