Survival: Fountain of Youth oznámen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Odinsoft
Zdá se to jenom mně nebo se žánr survival opět vrací v plné parádě? Poslední dobou jich totiž bylo oznámeno více než dost, což pro mě jako fanouška tohoto žánru je příjemné překvapení. Tentokrát byl oznámen titul nesoucí název Survival: Fountain of Youth, který je prvním počinem vývojářského studia Odinsoft.
V novém nadcházejícím survivalu se vžijete do role průzkumníka, který ztroskotal na karibských ostrovech. Hra je zasazena v šestnáctém století a vývojáři ji popisují jako náročnou hru o přežití v otevřeném světě. Co mě opět zamrzelo je fakt, že Survival: Fountain of Youth vyjde pouze v singleplayeru, jak je tomu u nových survivalovek zvykem.
Na vám zatím neprozkoumaném místě na vás bude čekat mnoho nebezpečí. Hlad a žízeň bude jen vrchol ledovce, dále se musíte vypořádat s nebezpečnými tvory, různými nemocemi či zraněními. Procházka růžovým sadem to zdaleka nebude, nicméně aspoň bude tento počin pro každého hráče výzvou.
Těšit se také můžete na prozkoumávání, jelikož si budete moct vyrobit nějaké ty vory či loďky a cestovat tak z jednoho ostrova na jiný. Vývojáři slibují, že každý jeden ostrov bude svým způsobem unikátní. Lišit se bude například počasím, flórou, zvěří či zdroji.

Datum vydání hry Survival: Fountain of Youth zatím není známo, nicméně pokud vás titul zaujal nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání či si zahrát bezplatné demo na Steamu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn