Surviving Mars epic - náhledovka

Surviving Mars na Epic Games zdarma

11. 3. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Týden utekl jako voda a tak přišel čas na další obměnu nabídky na Epic Games. Po válečné strategii Wargame: Red Dragon nám tato americká společnost přináší další strategii. Tentokrát budeme kolonizovat Mars v budovatelské strategii Surviving Mars, kterou Epic zdarma už jednou nabízel.

Titul Surviving Mars byl vytvořen bulharským studiem Haemimont Games a vyšel 15. března 2018. Vaším úkolem je vybudovat infrastrukturu pro kolonizaci a přežití lidské rasy. Postavit samotné město pro budoucí obyvatele Marsu ale nestačí, důležitým úkolem je také získat jídlo, vodu a životodárný kyslík. Nebyla by to však strategie, aby se vaše plány nepokusil někdo překazit. Budete řešit různé vzpoury, konkurenční boje nebo bojovat se samotnou nehostinnou přírodou rudé planety.

Budovatelská strategie Surviving Mars bude na Epic Games dostupná do 18. března 2021 16:59.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.