Vampire Surivors

Vampire Survivors obdrží nové DLC

2. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Vampire Survivors je hra, která za nevinným zevnějškem skrývá nervy drásající rogue-lite zábavu. Obliba této hříčky velmi rychle vzrostla a není divu. Pokud jste tuto gamesu ještě nepoznali, můžete si přečíst naši recenzi zde.

Studio Poncie, které za tímto skvostem stojí, vydalo video, v němž fanoušky informuje o novém rozšíření, díky němuž se podíváme do pohádkového světa.

Tides of the Foscari je druhé rozšíření pro hru Vampire Survivors, které přináší další velkou etapu a řadu nových postav, monster a zbraní. Samozřejmě se ve stinných korunách hlubokých lesů mohou skrývat tajemství… Jako vždy však nemůžeme přítomnost upírů ani potvrdit, ani vyvrátit.

Hluboko v lese o velikosti kontinentu se nachází Foscariho akademie, škola, kde elita světa trénuje své děti na kariéru mocných čarodějů, neúnavných generálů a zkušených špiónů. Akademie je rozdělena do tří domů, tedy námět, který se ve fantasy literatuře dosud nikdy neobjevil. Tři studenti, z každého domu jeden, se odvážně vydají do lesa napěchovaného mytologickými tvory, aby zažili veselé dobrodružství, v němž je naprosto nic neruší. Tohle všechno je ohromně originální, víme, ale bude to jen lepší, přátelé.

Tides of the Foscari, jak se DLC jmenuje, prý bude působit velmi rozmarně a představí osm nových hratelných postav, třináct zbraní, sedm hudebních skladeb a jedenadvacet achievementů. Rozšíření vyjde 13. dubna a bude stát neuvěřitelných 1,99 dolarů. Titul Vampire Survivors také získal dvě trofeje v soutěži Bafta Awards: nejlepší hra a design.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.