Fort Triumph - epic games

Tahová strategie a programovací nástroj zdarma na Epic Games Store

1. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat tahovou strategii Fort Triumph a programovací nástroj RPG in a Box.

Fort Triumph

Pokud jste milovník tahových strategií, zejména pak série XCOM, bude Fort Triumph přesně pro vás. V této hře stavíte a budujete svou základnu, sbíráte artefakty a taktéž bojujete proti hordám nepřátel v taktických tahových bitvách ve stylu her XCOM.

Fort Triumph bude na Epic Games Store dostupný do 8. prosince 2022.

RPG in a Box

K tomu si navíc můžete přidat i programovací nástroj RPG in a Box, který vás provede základy programování, a to i bez znalosti programovacího jazyka. Oživte své nápady a vytvořte je jednoduše a přehledně. V RPG in a Box budete primárně vytvářet voxelové typy her.

RPG in a Box bude v obchodě Epic Games Store rovněž k dispozici do 8. prosince 2022.

Na našem webu také probíhá velká vánoční soutěž, do které se můžete zapojit kliknutím níže.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.