Tales of Symphonia

Tales of Symphonia Remastered je venku

20. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Přední světový vývojář a vydavatel her Bandai Namco je tu s další hrou. Nyní je to znovuoživená hra Tales of Symphonia, která vyšla už v roce 2003 a stala jedním z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších dílů celé série Tales Of. V remasteru si budeme moci užít kromě moderního vizuálu i upravenou hratelnost a nové funkce.

V titulu Tales of Symphonia Remastered je hlavní postavou Lloyd Irving a jeho přátelé, jenž chrání světy Sylvarant a Tethe'alla, kdy znovuzrození jednoho z nich, zničí ten druhý. Hráče tak čeká zajímavý příběh plný kouzel se spoustou komplexních postav. Bonusem jsou pak animované scény, které vytvořil známý Kosuke Fujishima. Ten pracoval i na předchozích příbězích Tales Of.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.