Tank Mechanic Simulator uvod

Tank Mechanic Simulator – očekávaný update je tady!

14. 6. 2022
 

Je poměrně mnoho titulů, které se kategorizují jako „opravárenské simulátory“. Jen málokterý z těchto simulátorů se však může těšit tak silné komunitě hráčů, a to i ze starších ročníků. Tank Mechanic Simulator, ve kterém se ujímáte role renovátora tanků, je v tomto ohledu opravdu jedinečný. Uživatelské hodnocení stabilních 94 % na platformě Steam je toho značným důkazem. Vývojáři ze studia DeGenerals S.A. si jsou úspěchu hry dobře vědomi, a proto ji stále zdokonalují, rozšiřují a vylepšují.

Tank Mechanic Simulator motor

Goliath v Tank Mechanic Simulator bude mít funkční in-game plakát

oliath v Tank Mechanic Simulator bude mít funkční in-game plakát 

V aktualizaci 1.3.4.1 se vývojáři dle svých slov zaměřili na nejčastěji hlášené chyby a problémy, které již delší dobu přetrvávaly a kazily tak herní zážitek.

Aktualizace přidává dvě funkce. Tou první je možnost filtrovat jednotlivé tanky v obchodě (dříve bylo možné filtrovat pouze části tanků). Druhou funkcí je omezení na 32 profilů (pokud jich máte uložených více, neměl by to být problém, jen nebudete moci přidávat další).

Byly také opraveny následující chyby:

  • Opraven pád, ke kterému docházelo na začátku hry, kdy se hráč nemohl vůbec pohybovat
  • Problém, kdy hráč načítal hru přes LoadMenu a hra po logickém zpracování dat nepracovala správně.
  • Problém, kdy se velmi staré savy nedokázaly správně sloučit do nové verze, což způsobovalo, že části ze Storage nebyly vůbec uloženy
  • Hra nedokázala správně zpracovat stav částí tanku se šrouby a umožnit výběr, zvýraznění jiných částí tanku nebo změnu režimu interakce, když byla vybrána část tanku se šrouby
  • Drobné úpravy v lokalizaci
  • Plakát lehkého nosiče náloží Goliath
  • Hodnoty rychloměru pro americká vozidla
  • Opraven achievement „Easter Egg“
  • Horizontální pohyb kulometů v Sdkfz251 a TigerIIH

Kompletní seznam naleznete zde.

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.