Tank Mechanic Simulator maus

Tank Mechanic Simulator – první rozšiřující DLC

7. 2. 2022
Zdroj náhledu: DeGenerals S.A.

Tank Mechanic Simulator patří do kategorie simulátorů, ve kterých opravujete a renovujete různá vozidla, v tomto případě tanky. Jedná se o velmi povedenou hru, která má na Steamu příjemné uživatelská hodnocení 87 %, což ji škatulkuje do kategorie Velmi kladných her.

Hodnocení bylo původně 91 %, nicméně kleslo v důsledku problémů s tankem Maus. Vývojáři do hry aktivně přidávají nová vozidla a tanky, které se účastnily druhé světové války, a pravidelně zveřejňují novinky a aktualizace.

Tank Mechanic Simulator nové DLC

Do hry bylo právě vydáno nové DLC, které přináší nová bojová vozidla.

„Na začátku prací na nových vozidlech jsme si stanovili cíl zlepšit kvalitu zpracování. Každé z vozidel bylo pečlivě rekonstruováno na základě shromážděné technické dokumentace. Interiéry byly vylepšeny, přidali jsme více detailů, jako jsou radiostanice, kabely a více odnímatelných dílů.“  – DeGenerals S.A.

DLC přidává do hry celkem pět nových vozidel z druhé světové války. Těšit se tak můžete na následující vozidla:

  • BT-7 (1935)
  • M18 Hellcat
  • IS-2
  • Churchill Mk III AVRE
  • PzKpfw VI Ausf. B Tiger II (H) „King Tiger“

Samozřejmostí jsou pak různé barevné kamufláže přímo k těmto vozidlům, dle jejich využití a míst, kde působily. V souvislosti s tím bylo do hry také přidáno pět nových steamových achievementů.

V rámci achievementů na Steamu se v poslední době také rozvířila diskuze, zda bude možné získat i achievementy, které byly pouze sezonní, tedy zda bude možné následující Vánoce a Halloween získat chybějící achievementy. Zatím se jedná o nezodpovězenou otázku, je však velmi pravděpodobné, že vývojáři zachovají postoj jako jiná studia, tedy že to již možné nebude. Může se tak jednat o podobný případ jako u hry theHunter: Call of the Wild.

 Hru najdete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.